5 gün önce Amerika Güney Kaliforniya‘daki Piru Gölü‘nde oğluyla birlikte tekneyle açıldıktan sonra haber alınamayan Naya Rivera‘nın cansız bedenine ulaşıldı…

Ventura İlçesi Şerif Bill Ayub, canlı yayında Piru Gölü‘nde bulunan cesedin ‘Glee‘ oyuncusu Naya Rivera‘ya ait olduğunu açıkladı.

Ayub, olayın intihar olduğuna dair hiçbir belirti olmadığını söyledi.

Şerif, Naya Rivera‘nın oğlunu bota taşıyabildiğini ama kendisini kurtarmak için enerjisinin kalmadığını tahmin ettiklerini söyledi.

15 metre derinlikte bulunan Naya Rivera‘nın ölüm nedenini doğrulamak için otopsi yapılacak.

Ne olmuştu?

Ödüllü dizi Glee‘deki Santana Lopez karakteri ile ünlenen oyuncu Naya Rivera, önceki gün oğlunu da yanına alarak Ventura bölgesindeki Piru Gölü‘ne gitti. Oradan bir tekne kiralayan Rivera ve oğlu göle açıldı.

O arada olanlar henüz net bir şekilde bilinmiyor. Saatler sonra küçük Josey, bir başka tekne kullanıcısı tarafından, annesiyle birlikte kiraladıkları teknede uyurken bulundu. Ama o sırada Rivera’dan bir iz yoktu.

Polis, olayla ilgili bir ipucu elde edebilmek için küçük Josey’in anlattıklarını da dinledi. Küçük çocuk yaşananları “Annem göle atladı ve bir daha geri dönmedi” diyerek anlattı.

Bir yanıt yazın