Türkiye’nin sevilen alternatif müzik gruplarından Sufle’nin yeni şarkısı “Hissettin mi” dinleyicisiyle buluşuyor. Apple Music ve Karnaval Media Group işbirliğiyle, Pusula Stüdyo projesi için hazırlanan yeni single, 3 Temmuz 2020 tarihinde Apple Music’te, Avrupa Müzik markasıyla yayınlanıyor.

Söz ve müziği Göksu Taşçeviren ve Mustafa Atik’e ait olan yeni single “Hissettin mi” için Pusula Stüdyo’da yalnızca Iphone kullanılarak çekilen video klibin yönetmenliğini Yalçın Birol üstlendi. Klipte, bir dans parçası olduğu halde derin bir aşk acısını anlatan şarkının hem enerjik hem de karanlık tarafı yansıtıldı.

2012 yılında Göksu Taşçeviren, Mustafa Atik ve Oğuzhan Eren tarafından kurulan Sufle, 2013’te yayınladıkları Duman’ın ‘Köprüaltı’ şarkısına getirdikleri yorumla dikkatleri üzerine çekti. ‘Pus’ adlı ilk EP’leri 2017 yılında Avrupa Müzik markasıyla yayınlandı. EP’den ‘Pus’ ve ‘İçinde Aşk Var’ son yıllarda birçok dizi ve film sahnesine eşlik ederek adını duyurdu. Grup, son olarak 2020 başında “Geri Geri Maraton Koştum” adlı albümlerini ve sonrasında “Her Gün Aynı Şeyi Yapıyorum” adlı şarkısını yayınladı.

Hissettin mi şarkı sözleri

Nasıl çarpardı kalbim

Bir dokunman yeterdi

Saatim kaç, yıl kaç

Sorsan bilemezdim

Nasıl titrerdim sanki

Bana bir sır vermişsin

Elimi ilk kez tuttuğunda

Hissettin mi

Yok, yok ben zaten

Uçurumlarda uyanmaya hevesliydim

Nasıl beklerdim bilmem

O habersiz gecelerde

Epeyce sarsıldım sen de

Hissettin mi

Aah hissettin mi

Aah ta yürekten

Aah hissettin mi

Aah

Kan ve ter karışımı kaplıyorsun içimi

Bu ne beter acıymış sen de hissettin mi

Eski sevgili yarası bu yiyip bitirdi bizi

Bu ne beter acıymış sen de hissettin mi

Bir yanıt yazın