Başarılı yorumlarıyla kendisine has bir dinleyici kitlesine sahip olan sevilen grup Serin, geçtiğimiz ay müzikal kariyerleri boyunca konserlerinde keyifle çaldığı ve dinleyicilerin coşkuyla eşlik ettiği “Bir Çocuk Sevdim” isimli şarkısını tüm dijital platformlarda yayınladı. Serin, şimdi ise Son Bi isimli yepyeni şarkısını Avrupa Müzik markasıyla sevenleriyle paylaşıyor.

Sözü ve müziği Meltem Balta’ya, mix ve masteringi Aziz Berk Erten’e ait olan şarkının düzenlemesinde Serin imzası var. Prodüktörlüğünü bir kez daha grubun gitaristi Melih Balta’nın üstlendiği çalışmada, gruba tuşlu çalgılarda Burak Irmak eşlik ediyor. Kayıtları karantina sürecinde ev stüdyosunda tamamlanan Son Binin kapak tasarımı Cansu Saraç imzası taşıyor.

Karantina günlerinde kaydı evde tamamlanan Son Binin video klibi ise bu süreçte grup elemanlarının birbirlerinden uzaktayken kendi çektikleri günlük hayatlarından kesitler ve eski anılarından oluşuyor. Klibin kurgusu ise Cansu‘ya (vokal) ait.”

 “Son Bi” isimli yeni çalışmayı 22 Mayıs Cuma günü tüm dijital platformlarda video klibini ise eş zamanlı olarak MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz. #serin #sonbi

Serin – Son Bi

Bir yanıt yazın