Bütün bilgileri basına yansıdı. Bizim sitede de hakkında çıkarılan kırmızı bülten dosyasında neler olduğu ile ilgili detaylı bir haber yer aldı. (Bkz. https://www.superhaber.tv/iste-mazlum-kobaninin-kirmizi-bulten-dosyasi-haber-235264 ) Gerek güvenlik güçlerimize gerek vatandaşlarımıza yönelik hangi terör saldırılarından sorumlu olduğu tek tek yazılmış.

Bu teröristin adı Ferhat Abdi Şahin. Kod adı Şahin Cilo.

Bazı basın organlarımıza sorayım;

Biz bu teröristin adını neden “Mazlum Kobani” olarak yazmaya başladık?

Çok büyük bir psikolojik harekat ile karşı karşıya olduğumuzun farkında değil misiniz? 

Bu teröristin (kod) adının bilinçli olarak değiştirildiğini göremiyor muyuz?

“Mazlum” ne demek? Türk Dil Kurumu’nun sözlüğünün 1969 tarihli baskısına göre, tanımı şu:

“1. Kendisine zulmedilen, kıyıma uğratılmış. 2. mec. Sessiz ve uysal, boynu bükük.”

“Kobani” ne demek? Ayn el-Arap’a PKK/PYD terör örgütünün verdiği isim. Burası sayesinde terör örgütüne meşruiyet yüklemeye çalışılmadı mı? Bu meşruiyet yükleme operasyonunun öteki ayağı DEAŞ’ı ABD’nin kurduğunu Trump 2016 yılındaki seçim kampanyasında itiraf etmedi mi? 

Mazlum Kobani boşuna seçilmiş bir isim değil. Şunu aklınızdan çıkarmayın: Bu propagandanın planlayıcıları hiçbir adımı boşuna atmadı. Yıllar öncesinden bugünü düşünerek bu değişikliği yaptılar. Düşünün, Amerikalı, Alman, Fransız vs. Batılı bir insan Donald Trump’ın twitlerinde ismini gördüğü bu teröristi merak edip arama motorlarına “Mazlum Kobani” diye yazsa, Mazlum’un bu coğrafyadaki anlamını ve “Kobani” kentindeki PYD/YPG terör örgütünün vahşi bir terör örgütüne karşı sözde insanlık direnişini görecek. Şahin Cilo’yu tanımayacak. Bu sözde direnişin lideri olarak Mazlum Kobani’yi tanıyacak, ona karşı sempati duyacak.

Bizim yapmamız gereken ise bu elebaşının gerçek kimliğini ortaya koymak, durmadan bu teröristin kod adının Şahin Cilo olduğunu ve yaptıklarını bildiğimiz her yabancı dilde anlatmak ve mücadelesini vermektir. Bunu yapmak yerine bu teröriste bizde “Mazlum Kobani” demeye başlarsak istedikleri oyuna gelmiş oluruz. 

Aman diyelim…

Tekrar vurgulamak gerekirse, bu teröristin adı Ferhat Abdi Şahin, kod adı Şahin Cilo’dur.

Mazlum değil, kundaktaki bebeklere kıyacak kadar zalimdir, katildir, teröristtir…

Bir yanıt yazın