Hasan Azze yeni şarkısı “Sakalımda Saçın Var”’ı Art N Craft Creative Works etiketiyle yayımladı.

Son dönem stüdyosundan çıkıp, kendi şarkılarına ve konser programına ağırlık veren Hasan Azze yeni şarkısı ile ilgili şu açıklamayı yapıyor:

Son dönem stüdyosundan çıkıp, kendi şarkılarına ve konser programına ağırlık veren Hasan Azze yeni şarkısı ile ilgili şu açıklamayı yapıyor:
“Bazen ne yaparsan yap yine de olmaz. İki hayat birleşmez. Çok sevse de doğru kişi de olsa doğru zaman değildir. Taraflardan biri bazen hazır değildir. İlişki, sebebinin hiçbir önemi olmadığı bir noktada sebepsizce biter.  Bu ayrılığı betimlemek de sanatçıya düşerek; yalnızlığı şu cümleyle özetler: ‘Bu gece kesiyorum sakallarımı nasılsa bundan sonra acıtacak da kimsesi yok’.  Bu bir ‘veda mektubu’… Biraz özlem, biraz hüzün, biraz öfke, biraz yarım kalmışlık… Sevdiğinin dilinden çıkan son cümle de senin için şarkılara konu olur: Sakalımda Saçın Var…”

Azze bu şarkısında, her bir dizesi bir başka yarım kalmış ilişkinin kahramanlarının da hissi olabilecek çok tanıdık duygulara tercümanlık etmiş. Bu nedenle şarkının sözlerinden alıntılara sosyal medyada sıkça rastlamak mümkün.

Rap müziğe göz kırpan alternatif tarzdaki duygusal şarkısı ile birlikte konser serisine de devam eden Hasan Azze, geçtiğimiz ay Eskişehir ve Bursa konserleri sonrası 16 Ocak’ta Antalya Panda Sahne’deki konserde müzikseverle buluşacak.

Sakalımda Saçın Var”ı dijital müzik platformlarından dinleyebilirsiniz:
Spotify I YouTube

Hasan Azze Sosyal Medya:
Instagram I Twitter

Bir yanıt yazın