Pop rock müziğin başarılı temsilcilerinden sanatçı Gökcan Sanlıman, 4. stüdyo albümü öncesi albümün habercisi olan “Olsun Sevgilim” adlı şarkısını Avrupa Müzik markası ve Hokus Pokus Yapım iş birliğiyle tüm dijital platformlarda yayımlıyor.

Sözü ve müziği Gökcan Sanlıman’a ait olan “Olsun Sevgilim” şarkısının düzenlemesinde Alex Tsyntsaru imzası bulunuyor.  

Yaylı enstrümanlar ve piyano ile uyum içerisinde yakaladığı vokal performansıyla etkileyici bir ahenk yakalayan sanatçı, sevenlerini derin bir yolculuğa çıkarıyor.

Uzun zamandır albüm hazırlıklarını sürdüren ve titizlikle çalışan Gökcan Sanlıman‘ın, albüm öncesi son teklisi Olsun Sevgilim‘in klibi Deniz Özgün yönetmenliğinde çekildi. 

Klibinde piyano çalan Gökcan Sanlıman’a etkileyici bir dans koreografisi eşliğinde iki dansçı duygusal görüntüler ile eşlik ediyor.

Çalışmasında aşkı piyanonun başında yalın bir şekilde anlattığını ifade eden başarılı sanatçı duygularını:”Olsun sevgilim piyanoda bestelediğim ve sade olmasını istemem nedeniyle aranjmanında da olabildiğince çabasız ve net davrandığım bir şarkı oldu. Duygularımı beni dinleyenlere bir piyano ve hüzünlü yaylılar eşliğinde, onlarla dertleşir gibi anlatmak istedim.“şeklinde ifade ediyor. 

Olsun Sevgilim” isimli yeni single’ı tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın