Emir Yeşil (Vokal): 1981 doğumlu olan Emir Yeşil’in , müzik kariyeri Özel Doğuş Lisesi’nde gitar çalarak başladı. Aynı zamanda Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sahne alan Puzzle adlı grubun da solisti olan Yeşil, Bilgi Üniversitesi’nde caz eğitimi aldı. Bir yıl boyunca İskender Paydaş’ın asistanlığını yapan Yeşil, bu esnada Emre Altuğ, Cengiz Baysal ve Raci Pişmişoğlu gibi müzisyenlere vokal de yaptı.

Gökay Süngü (Keyboard): 1985 İstanbul doğumlu olan Süngü, müzik hayatına önce babasından, sonra da özel bir sanat okulundan piyano eğitimi alarak başladı. Halen Fatih Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde öğrenci olan Süngü; Mercan Dede, Akatay Project, Niran Ünsal, Nez gibi sanatçı ve grupların canlı performanslarında yer aldı. Bir çok sanatçının albümünde aranjör olarak çalıştı. Grupta keyboard çalmanın yanı sıra, grubun müzik direktörlüğüne de yapıyor.

Mustafa Olgan (Kanun): 1983 İstanbul doğumlu olan Mustafa Olgan, müziğe 5 yaşında ritm çalarak başladı. Kanunla 11 yaşında tanıştı. Hindistan’da hint müziği üzerine eğitim aldı. Halen Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Türk Müziği Bölümü öğrencisi olan Olgan, Funda Arar, Deniz Seki, Zeynep Dizdar, Ümit Sayın, Nalan, Özcan Deniz, Nev gibi müzisyenlere kanunuyla eşlik etti.

Aykut Sütoğlu (Klarnet, Trompet): Aykut Sütoğlu, 1989 Balıkesir doğumlu. MSÜ Devlet Konservatuarı’nda trompet eğitimi alan müzisyen, Mercan Dede, İlhan Erşahin, Muazzez Ersoy, Nez, Transglobal Underground, Mirc Geber gibi ünlü sanatçılara albümlerinde ve canlı performanslarında eşlik etti. Genç yaşına rağmen dünyanın en ünlü festivallerinde sahne alan Sütoğlu, ülkemizi yurtdışında da başarıyla temsil ediyor.

Yusuf Çalkan (Keman): Balıkesir’in Susurluk ilçesinde 1984 yılında doğan Yusuf Çalkan, müzik eğitimine klasik batı müziği eğitimi veren özel bir sanat okulunda başladı. Bununla yetinmeyerek, Mustafa Keser’in sanat okulunda eğitimine devam eden Çalkan, başarısını aynı okulda özel keman dersleri vererek, Mustafa Keser’e sahnede de eşlik ederek kanıtladı. Ülkemizdeki pek çok sanatçı ve grupla aynı sahneyi paylaşan Yusuf Çalkan, bir çok sanatçının albümüne de müzik yönetmeni olarak imza attı.

Memduh Akatay (Perküsyon): Grubun en genç üyesi olan Memduh Akatay 1990 İzmir doğumlu. Ritm ustası Mehmet Akatay’ın yeğeni, perküsyoncu Hamdi Akatay’ın oğlu olan Memduh Akatay, perküsyon çalmayı amcası ve babasından öğrendi. Bugüne kadar Hüsnü Şenlendirici, Anjelika Akbar, Mercan Dede, Ajda Pekkan ve Sezen Aksu gibi ünlü sanatçılara sahnede ve albümlerinde eşlik etti.

İrfan Keçebaşoğlu (Bas gitar): Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Caz Bölümü 1.sınıf öğrencisi olan İrfan Keçebaşoğlu 1986 Çorum doğumlu. Keçebaşoğlu’nun müziğe başlaması enstrüman yapımcısı olan babası sayesinde oldu. Babasından bağlama çalmasını öğrenen müzisyen ortaokulda gitar, lisede bas gitar çalmaya başladı. Antalyalı olan müzisyen İstanbul öncesinde Antalya’da çeşitli pop ve rock gruplarında bas gitar çaldı.

Bir yanıt yazın