1990 Üsküp doğumlu genç yıldız Bertan Asllani; Türk müzik piyasasına son günlerde Aynur Aydın’ın da seslendirdiği “Damla Damla” şarkısıyla hızlı bir giriş yaptı.

Murat Dalkılıç “Bir Hayli”, Demet Akalın “Gidenlerin Kalanları” ve Gülben Ergen “Bugünün Sevdalısı” gibi şarkıların bestelerine de imzasını atmış olan genç sanatçı, müziğin yanına oyunculuğu da ekleyerek “Pis Yedili” ve “Göç Zamanı” dizilerindeki rolleriyle büyük beğeni topladı.

Şarkıları ve dikkat çeken stiliyle Türk pop müziğinde fark yaratmayı hedefleyen Bertan Asllani; sözleri Gökhan Güneş, müziği Bertan Asllani – Gökhan Güneş ve kendi imzasını taşıyan yepyeni şarkısı “Ben Lazım” 2 Haziran Cuma günü Sony Music etiketiyle yayınlandı.

“Ben Lazım” teklisinin klibi Makedonya’da dünyaca ünlü, gişe rekorları kıran Lucy, Transformens, İron Man, Cinderella gibi filmlere de ev sahipliği yapan Fx3x stüdyosunda, Mert Asllani tarafından 1 günde çekildi. Sanatçının stil danışmanlığını Umut Eker üstlenirken, saç ve makyajı ise ünlü make – up artist Armend Ramadani tarafından yapıldı. Klipte yakışıklı şarkıcıya Sırp model Maja Marcic eşlik etti.

Bir yanıt yazın