Şarkıcı Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile isyan etti.. Pandemi sürecinde rant peşinde koşanları eleştirdi.

Rant peşinde koşanları eleştirmesi, sosyal medyada gündem oldu.. Salkım, kendisine yönelik yoğun hakaret ve eleştiriler ile karşılaştı…

Yeşim Salkım, videosunda Pandemi sürecinde her şeyi fırsata çeviren insanlar olduğunu belirtti. Salkım, pandemi sürecini ranta çevirenlerin olduğunu, tanıdığı birçok insanın işi olmadığı halde maske ürettiğini söyleyerek, “Yeter bizi salak yerine koyduğunuz. Bıktık sizden. Kral çıplak artık” diye konuştu..

Maske ile sözlerinin hemen ardından Mabel Matiz‘e yönelik cinsiyetçi çirkin ifadelere de tepki gösteren Salkım, “Size ne! Biz size karışıyor muyuz. Terbiyesizler” ifadelerini kullandı.

Hakaret ve eleştirilere cevap verdi

Evet dostlar tüm bunlar ‘savaşa hayır, Mabel yalnız değildir ve bedava konser yapacağım‘ dediğim için bir de niye devletin ürettiği maskeden başkaları da üretip rant elde ediyor diye oluyor bir de #MustafaKemalAtatürk yazdım diye dur bakayım ne yapmışım ohhhh #TerbiyesizYeşimSalkım

Bir yanıt yazın