Türkçe rap müziğin önde gelen isimlerinden Ceza ve son yıllarda başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Tepki, yaz sıcağında gölge etkisi yaratacak “YAK” isimli şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıktı.

İlk defa bir projede bir araya gelen ikilinin şarkı sözleri, hem gençleri motive ediyor hem de ince mesajlar barındırıyor. “Aynı sayın bakanımın da dediği gibi; bana hiç yaklaşmayın” gibi sözleri ile corona gündemine kadar göndermede bulunulan “YAK” şarkısının, Old School Hip Hop ruhunun modern bir sound’la harmanlandığı altyapısı Tepki’nin prodüktörü 93 tarafından yapılmış.

İstanbul Ümraniye Netaş Platoları’nda çekimleri gerçekleştirilen şarkının video klibinin görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlenirken, yönetmen koltuğunda Vasso ismini görüyoruz. Single kapak tasarımlarında ise Mustafa Tali Aydoğdu imzası bulunuyor.

Avrupa Müzik markasıyla 31 Temmuz Cuma günü tüm dijital platformlarda yayınlanan “Yak” isimli çalışmanın video klibi ise Tepki’nin kendi YouTube Kanalı’nda müzikseverlerle buluştu.

Ceza ve Tepki’nin bu özel çalışması “ateş olup karanlığı, ışık olup geceleri yakacak” gibi duruyor.

YouTube (Tepki): https://youtube.com/tepki

Instagram (Ceza): https://bit.ly/3joHG1F

Instagram (Tepki): https://bit.ly/3jaM3Nv

Twitter (Ceza): https://bit.ly/3eDeW1v

Twitter (Tepki): https://bit.ly/2ZzmwG2

Spotify: https://spoti.fi/2OygejB

Apple: https://apple.co/2OAUIdX

Bir yanıt yazın