İsmail Karayün’ün İlk Albümünden Üçüncü Klip: “Canımın Yangını”

İsmail Karayün’ün ilk albümü “İnsan İnsanın Kılıcı”, Ahenk Müzik etiketi ile müzik marketlerde ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.


Bir yılı aşkın zamandır üzerinde çalışılan ve on şarkının yer aldığı albümün düzenlemelerini Selim Aydın, Ege Miraç Yavuz ve Gürkan Çakıcı gerçekleştirdi. Albümde yer alan bir çalışma hariç tüm şarkıların sözleri ve müzikleri İsmail Karayün’e ait.

Sarılmadan Uyunmuyor Böyle Severken…


Canımın Yangını albüme en son katılan şarkı olma özelliği taşıyor. Tüm kayıtlar bittikten sonra yazılmış, sonrasında ekipçe çok sevilmiş ve albüme eklenmiştir. Şarkı albüm içerisinde iki versiyon halinde bulunuyor. Klipte kullanılan orijinal haline albüm içerisinde bir de akustik versiyon eşlik ediyor. Canımın Yangını’nın söz ve müziği İsmail Karayün’ün kendisine, düzenlemesi ise Gürkan Çakıcı’ya ait. Şarkının klibi sanatçının yaşadığı Antalya’da çekilmiş olup, klibin yönetmenliği ve kurgusu Erkan Güneş imzası taşıyor.

Karayün klibi şu sözlerle anlattı: 


Dünyanın bütün hikayeleri ve renkleri birini sevmekle taçlanır ve tamamlanır. Sevdiğiniz ve severken kendinizi kaybetme özgürlüğünü tattığınız her tür sevgi bu şarkıdan bir parça bulacaktır. Kaybetmeden, üzmeden, üzülmeden, ezmeden ve ezdirmeden, tüm imkansızlıklara rağmen, yürüdüğünüz yolun kısalığına da sığınarak uzaktan ve gizlice değil; aksine sarılarak uyuduğumuz sevmelere devam…

Klip, 26 Ağustos tarihinden itibaren You Tube Netd kanalında yerini aldı.

Bir yanıt yazın