İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya ile aşk yaşadığına dair iddialar magazin gündemine düştü. Tatlıses aşk haberleriyle ilgili olarak ilk kez konuştu.

Gülçin Karakaya ile aşk yaşadığı ileri sürülen İbrahim Tatlıses, hakkındaki iddialara YouTube kanalından cevap verdi. Karakaya ile sevgili olmadığını söyleyen Tatlıses, “O benim sol kolum var mı ötesi” dedi.

İbrahim Tatlıses, “Gülçin Hanım kimdir, gelin size anlatayım.” dedi ve şöyle konuştu: “Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter’ıma bakar, Instagram’ıma bakar. Gülçin Hanım’a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil” dedi.

Yaşadığı saldırı sonrasındaki yaşantısıyla ilgili olarak “Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda’ demediler” sözleriyle yakın çevresine ve dost bildiklerine sitemde bulundu.

Sevgili haberleriyle ilgili olarak da şu sözleri sarf etti: “Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?

Bir yanıt yazın