Pendik’te hamile bir kadının bulunduğu araca iki kardeş tarafından saldırıldı. Bu sosyal medyada bir hassasiyet gösterildiği için bu şekilde jet iddianame hazırlandı. Ben iddia ediyorum bu şekilde sıkıntı yaşayan aileler, kadınlar, yaşlılar ve çocuklar var. Bana Nişantaşı’nın ortasında adam, yaşlı bir kadınla çocuğa yol vermediği için onu uyardığım için silah çekti.

Ben iddia ediyorum bu aileye koruma verilmelidir. Bu aileyi rahat bırakmazlar. Aile kontrol altında ve güvende tutulmalıdır. Çok büyük sıkıntı çıkarırlar. ‘Sen bize bunları yaptın, bak biz sana neler yapıyoruz’ diye. Hatta başlamış bile olabilir.

En az %90 trafikte bu olaylar yaşanıyor. Kadındır, çocuktur bakmıyorlar.

MB BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI

Ben ekonomist değilim ama dün çok önemli ekonomistlerin olduğu kapalı bir toplantıya katıldım. Oradaki değerlendirmelerden biri dikkatimi çekti. Yeni gelen başkan kendini göstermek adına daha yüksek bir rakam verir mi diye.

Ama ben bir şey söylemek istiyorum. Bunun bir bilimsel bakış açısı olması lazım. Herhalde Böyle birşey yapılmaz.

Türkiye’de faiz çok yüksek. Görünen faiz var, bir de bankaların durumdan faydalanıp uyguladıkları gizli faiz var. Vatandaşları çok zor durumda bırakıyorlar. Faizin de düşürülmesi gerekiyor. Türkiye’de bu bir sarmala girdi.

YENİ PARTİ OLUŞUMU – ERDOĞAN’IN AÇIKLAMASI

Bugüne kadar hiç açıklama yapmadan hakkında en çok açıklama yapılan isim Ali Babacan’dı. Geçen gün durumu netleştirdi. Beklenen açıklamayı yaptı. Zaman zaman yakın çevresiyle konuştuğu biliniyor. Önemli isimlerle, yabancı isimlerle de bir araya geldiği biliniyor.

O nedenle bu yeni oluşum birincisi, iktidara gelmek için kurulan bir oluşum. İkincisi ise AK Parti içindeki küskünler ve küskün olmaya hazır olanlar, için için kaynayanlar ve bırakmaya hazırlananlardan oluşuyor.

Yorumlar