Enes Altuğ ve Cengizhan, Hip Hop / Rap tarzındaki “Vicdanı Yok” isimli yeni çalışmalarını 4 Eylül Cuma günü Hokus Pokus & Avrupa Müzik işbirliğiyle müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Enes Altuğ ilk single’ı olan “Vicdanı Yok” şarkısını, müzik kariyerine 2018 yılında “Güçperest“ isimli şarkısıyla adım atan Cengizhan ile birlikte hazırladı. Sözü Cengizhan ve müziği Enes Altuğ, düzenlemesi Pnzr Beats imzalı şarkının mix ve masteringinde Kadim Tekin imzası bulunuyor. Klibin yönetmen koltuğunda ise Enes Altuğ oturuyor.

Sosyal medya platformlarında 2016 yılından beri komedi, dram ve dizi sahneleri replikleri canlandırarak yer alan Enes Altuğ, Bahçeşehir Üniversitesi’nde İngilizce Enerji Mühendisliği Bölümü’nde eğitimine devam ediyor.

Altuğ; “Ben ses sanatçısı değilim” dese de, kendi YouTube kanalında yorumladığı cover şarkılarla büyük beğeni topluyor. Cengizhan ise bir yandan eğitimine devam ederken bir yandan da kendi solo kariyeriyle ilgili söz ve beste çalışmalarına devam ediyor.

“Vicdanı Yok” isimli yeni single’ı tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın