Yaşanmışlıkları ve sevgi niteliği barındıran temaları, kendi perspektifinden insanlara aktaran Caner Şahin; aşkın tutkusunu, elektronik soundun ritmik ahengiyle buluşturan ütopik bir çalışma olarak nitelendirdiği “Durma” isimli şarkısını 11 Eylül’de Avrupa Müzik markasıyla yayımlıyor.

Şarkının söz ve müziği sanatçının kendisine ait. Düzenleme ve prodüksiyonu Bilge Kaan Etil, mix ve masteringi Akın Erdem Kadız tarafından yapılan “Durma”nın kartonet ve görsel tasarımında ise Bahar Benzet imzası bulunuyor.

Synth Bass, keyboard, gitar, ud, SQ, perküsyon gibi enstrümanların kullanıldığı şarkıda Elif Bestehan ile işbirliği yapan Caner Şahin, şarkının söz ve müziğine kendi imzasını attı. Düzenleme ve prodüksiyonu Bilge Kaan Etil, mix ve masteringi Akın Erdem Kadız tarafından yapılan “Durma”nın kartonet ve görsel tasarımında ise Bahar Benzet imzası bulunuyor.

 Caner Şahin & Elif BestehanDurma” isimli yepyeni single’ı tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın